Meniu
Jūsų krepšelis

Higieniniai įklotai

Prekės ženklas: TianDe Kodas: 67007
Rafinuota apsauga tobulam pasimatymui! Šiandien aktyvus gyvenimo ritmas diktuoja merginoms savas taisykles. Kiekviena nauja diena ne tik atneša naujų susitikimų, patirčių ir iššūkių, bet dažnai tai yra pasitikėjimo savimi išbandymas. FreshClick kelnaičių įklotai padeda jaustis patogiai ir pasitikėt..
6,50€
Prekės ženklas: TianDe Kodas: 61911/01
Kasdieniniai higieniniai įklotai su alavijo ekstraktu „Nefrito gaivumas“ turi sudėtyje didelę koncentraciją šio gydomojo augalo – gamtinio antibiotiko. Skirti kasdieniniam naudojimui. Maksimalus poveikis pasiekiamas naudojant kartu su vaistažolių arbatomis „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ir vien..
0,46€
Prekės ženklas: TianDe Kodas: 61914
Skirti kasdieniniam naudojimui. Jų sudėtyje yra fitokompozicija iš 19 gydomųjų augalų (juodųjų pipirų aliejaus, totorinės maludės, ramunėlės, sukatžolės, saforos, amūrinio kamštenio ir kt.). Maksimalus poveikis pasiekiamas naudojant kartu su vaistažolių arbatomis „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ..
6,50€
Prekės ženklas: TianDe Kodas: 63601
Kasdieninis įklotas - fitokompresas „Gyvenimo energija“ turi savo sudėtyje 38 augalus. Įkloto fitomembrana palaiko pH balansą ir šalina nemalonų kvapą. Naudojimas: rekomenduojama kasdieniam naudojimui. Aktyvūs komponentai: Alavijų ekstraktas slopina odos dirginimą ir mažina niežulį. Šventagaršvė..
2,60€
Prekės ženklas: TianDe Kodas: 61911
Kasdieniniai higieniniai įklotai su alavijo ekstraktu „Nefrito gaivumas“ turi sudėtyje didelę koncentraciją šio gydomojo augalo – gamtinio antibiotiko. Skirti kasdieniniam naudojimui. Maksimalus poveikis pasiekiamas naudojant kartu su vaistažolių arbatomis „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ir vien..
6,50€
Prekės ženklas: TianDe Kodas: 61915
Skirti kasdieniniam naudojimui. Jų sudėtyje yra fitokompozicija FCM iš 19 gydomųjų augalų (juodųjų pipirų aliejus, totorinė maludė, ramunėlės, sukatžolės, saforos, amūrinio kamštenio ir kt.) ir anijonai. Maksimalus poveikis pasiekiamas naudojant kartu su vaistažolių arbatomis „Žolelių arbata su kini..
6,50€
Prekės ženklas: TianDe Kodas: 61921
Jų sudėtyje yra fitokompozicija FCM iš 19 gydomųjų augalų (juodųjų pipirų aliejus, totorinė maludė, ramunėlės, sukatžolės, saforos, amūrinio kamštenio ir kt.). Sluoksnis iš  natūralios medvilnės, sumirkytas žolių ekstraktais, arbatmedžio ir juodųjų pipirų eteriniu aliejumi, akimirksniu sugeria ..
6,70€
Prekės ženklas: TianDe Kodas: 61913
Sunkioms naktims skirti žolelių įklotai „Nefrito gaivumas“ turi savo sudėtyje fitokompoziciją iš 19 gydomųjų augalų (juodųjų pipirų aliejaus, totorinės maludės, ramunėlių, sukatžolės, saforos, amūrinio kamštenio ir kt.). Šie įklotai skirti naudoti menstruacijų laikotarpiu miego metu. Jie yra pailgin..
7,70€
Prekės ženklas: TianDe Kodas: 61912
Sunkioms dienoms skirti žolelių įklotai „Nefrito gaivumas“ turi sudėtyje fitokompoziciją iš 19 augalų (juodųjų pipirų aliejaus, totorinės maludės, ramunėlių, sukatžolės, saforos, amūrinio kamštenio ir kt.). Jie skirti naudoti dieną mėnesinių laikotarpiu. Viršutinis sluoksnis Dry su anatominiu įspaud..
7,70€
Prekės ženklas: TianDe Kodas: 61903
Skirti naudoti mėnesinių laikotarpiu miego metu. Jie yra pailgintos formos, priklijuojamas paviršius patikimai fiksuoja įklotą ir miego metu puikiai apsaugo nuo pratekėjimo. Maksimalus poveikis pasiekiamas naudojant kartu su vaistažolių arbatomis „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ir vienašale užgi..
11,10€
Prekės ženklas: TianDe Kodas: 61902
Skirti naudoti dieną mėnesinių metu. Viršutinis sluoksnis yra iš natūralios viskozės, todėl sugeria skysčius dvigubai greičiau. Fitomembranoje yra ajerų, mėtų, vanilės ir kt. ekstraktų. 100% natūralus medvilnės sluoksnis sugeria skystį. Ypač gerai skystį sugeriantis polimeras sugeria skysčio pertekl..
9,40€
Prekės ženklas: TianDe Kodas: 61901
Skirti kasdieniniam naudojimui. Maksimalus poveikis pasiekiamas naudojant kartu su vaistažolių arbatomis „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ir vienašale užgina moterims“ arba „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ir radiole“ ir nuosekliai naudojantis įklotais „Žolių energija“: kritiškoms dienoms - kr..
9,40€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (viso puslapių - 2)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukų politiką skaitykite čia.