Meniu
Jūsų krepšelis

Dažniausiai užduodami klausimai

Visi registruoti TianDe kompanijoje ir turintys savo ID numerį konsultantai norėdami užsakinėti prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje www.tiande.lt konsultanto kainomis turi atlikti šiuos veiksmus:

  1. susikurti TianDe konsultanto paskyrą mūsų elektroninėje parduotuvėje. Paskyrą susikurti galite paspaudę čia. Iš Jūsų paprašysime įvesti tokius duomenis kaip Jūsų vardas ir pavardė, pristatymo adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, Jūsų konsultanto ID numeris, Jūsų sponsoriaus ID numeris ir sponsoriaus vardas su pavarde. Visi šie duomenys reikalingi, kad galėtume atlikti prekių pristatymą Jūsų pasirinktu būdu ir užskaityti Jūsų uždirbtus balus TianDe kompanijoje;
  2. gauti patvirtinimą į savo elektroninį paštą apie Jūsų aktyvuotą TianDe konsultanto paskyrą mūsų parduotuvėje www.tiande.lt. Konsultano paskyros aktyvavimas gali užtrukti šiek tiek ilgesnį laiką;
  3. po TianDe konsultanto paskyros aktyvacijos Jūs prisijungsite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos suvedėte registracijoje (elektroniniu paštu kaip prisijungimo vardu ir Jūsų slaptažodžiu kurį įvedėte registracijoje). Prisijungus, sistema jau rodys kainas su Jums kaip TianDe konsultantui priklausančiomis nuolaidomis.

 

Atkreipiame dėmesį, kad TianDe konsultantams galioja kiti siuntimo tarifai nei paprastiems klientams. Informaciją apie siuntimo tarifus galite rasti šiame puslapyje.

Prisijungę prie sistemos su savo konsultanto paskyra Jūs visada matysite TianDe konsultanto balus prie prekių informacijos. Išsiuntus Jūsų užsakytas prekes mes automatiškai sumuosime TianDe konsultanto balus Jūsų paskyroje, o mėnesio gale Juos pervesime kompanijai.

Visus konsultantus konsultuojame tik klausimais susijusiais su prekių užsakymo, pristatymo ar kitais mūsų parduotuvės funkcionalumo klausimais. Visą informaciją apie prekes, struktūros kūrimą, marketingą Jums turi suteikti Jūsų sponsorius.

Tokia klaida dažniausiai yra rodoma kai Jūsų prekių krepšelio bendras svoris yra didesnis nei galimas maksimalus pristatymo svoris į Jūsų šalį.

Siuntimo tarifus ir svorio ribas galite pasitikrinti čia

Taip. Mes turime ofisą Garliavoje (Kauno rajonas), kuriame galite atsiimti prekes. Dėl atsiėmimo laiko ir sąlygų reikėtų susitarti iš anksto susisiekus telefonu +37064879999.
Taip. Siunčiame į šalis nurodytas šioje lentelėje. Jeigu nerandate savo šalies susisiekite elektroniniu paštu info@tiande.lt


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukų politiką skaitykite čia.